6721 SZEGED, FELSŐ TISZA-PART 2. 62/423-638
Pénzügyi munkatársat keresünk

A Szegedi Rendezvény- és Médiaközpont Nonprofit Kft. pénzügyi munkatársat keres.

Munkavégzés helye: IH Rendezvényközpont, 6721 Szeged, Felső Tisza-part 2.

Főbb feladatok:

  • Kimenő számlák készítése
  • A bejövő számlák formai és tartalmi elemeinek és kellékeinek ellenőrzése a hozzá tartozó teljesítési igazolások és szállítólevelek alapján, a számlák rögzítése
  • Értékesítési rendszerek kezelése, riportok, statisztikák készítése
  • Részvétel az üzleti terv készítésében
  • Negyedéves és éves zárásokban való aktív részvétel
  • Főkönyvi számlák és analitika egyeztetése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése, részvétel a leltározásban
  • Kapcsolattartás Társaságunk intézményeivel és azok támogatása
  • Folyószámlák folyamatos monitorozása, a hátralékos állomány kezelése
  • A gazdasági vezető munkájának segítése

Az állás betöltésének feltétele:

  • Pénzügyi-számviteli ügyintézői végzettség
  • Gazdasági (pénzügy, számvitel) területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előny

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • A Remek ügyviteli szoftverek ismerete
  • Tapasztalat önkormányzati fenntartású gazdasági társaság pénzügyi-számviteli feladatainak ellátásában

Amit kínálunk:

  • Cafeteria a próbaidőt követően
  • Biztos jövedelem
  • A munkába járás törvény szerinti költségtérítése
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónap próbaidővel

A pályázat beadási határideje: 2022. május 15.

A fényképes önéletrajzokat elektronikus úton a e-mail címre kérjük, vagy az személyesen az IH Rendezvényközpont recepcióján is leadható.

Felvilágosítás a 62/423-638 telefonszám 104-es vagy 105-ös mellékén kérhető.