6721 SZEGED, FELSŐ TISZA-PART 2. 62/423-638
Recepciós munkatársat keresünk!

Recepciós munkatárs

A Szegedi Rendezvény- és Médiaközpont Nonprofit Kft. a kezelésében álló Szegedi Partfürdő Kemping és Apartman egységébe, Recepciós munkatársat keres.

Főbb feladatok:
• Vendégek fogadása, check-in & check-out
• Rezervációs feladatok ellátása, telefonhívások, e-mailek kezelése
• Vendégkérések kiszolgálása
• Adminisztrációs feladatok elvégzése, kasszakezelés, számlák kiállítása
• Kapcsolattartás a terület más részlegeivel (Housekeeping, Műszak, Sales)

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Legalább középfokú végzettség
• Középfokú angol nyelvtudás
• Vendégcentrikus és segítőkész a hozzáállás
• Igény önmagára és a környezetére
• Precízség, megbízhatóság
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előny:
• felsőfokú végzettség
• Hotelgram szoftverek ismerete
• hasonló területen szerzett tapasztalat
• német, holland nyelvismeret

Amit kínálunk:
• Biztos jövedelem
• Munkába járás költségtérítése
• Határozott idejű szerződés (2022. szeptember 30-ig)

Pályakezdők és tanulói/hallgatói jogviszonnyal rendelkezők pályázatát is várjuk!

Munkavégzés helye: Szegedi Partfürdő Kemping és Apartman, 6726 Szeged, Közép-Kikötő sor 1-3.

A fényképes önéletrajzokat elektronikus úton a  e-mail címre, vagy személyesen az IH Rendezvényközpont recepcióján lehet leadni.
A meghirdetett állással kapcsolatban felvilágosítás a 06-70/254-6579-es telefonszámon kérhető.
A meghirdetett állás akár azonnal betölthető.