Joseph Haydn londoni utazásairól szól Bősze Ádám legújabb előadás-sorozata, amelyből a hallgató nem csupán zene-, hanem kultúrtörténeti szempontból ismerheti meg, milyen körülmények között utazott, dolgozott és élt egy idegen országban az Esterházyak komponistája.
Joseph Haydn nem csupán Londonban élte életét első angliai tartózkodása alatt, számos meghívást kapott vidékre is. De vajon kik és milyen ajánlattal csábították őt arra, hogy útra keljen? A mester levelezésén, naplójegyzetein kívül a szemtanúk visszaemlékezéseiből igyekszünk rekonstruálni a 18. századi angol vidéki életet.
Jegyár:
Bérletvásárlás 2025. szeptember 17. 19:00-ig lehetséges.
A helyfoglalás érkezési sorrendben történik!
Jegyek kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online.
Fizetési lehetőségek az IH Rendezvényközpontban: készpénz, bankkártya, Edenred Kultúra és Sport utalvány és kártya, IH AJÁNDÉKUTALVÁNY, Edenred Ajándékutalvány, illetve OTP, K&H, MKB, MBH SZÉP kártya.
Online vásárlásnál IH AJÁNDÉKUTALVÁNNYAL és OTP SZÉP-kártyával is van lehetőség fizetni.
Együttműködő partner: Haydneum - Magyar Régizenei Központ. A Haydneum működését a Miniszterelnökség és a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. támogatja.